Nazywam się Aleksandra Lisowska i jestem certyfikowaną stylistką, dziennikarką, byłą modelką. Ukończyłam studia iberystyczne, dziennikarstwo oraz prestiżową New Style Academy. Pasję do mody odziedziczyłam po mamie, również modelce, która w latach 80. chodziła po największych polskich wybiegach.

Każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na wszystko co najlepsze. Moją misją jest podzielenie się z Tobą swoją wiedzą i zbudowanie Twojej pewności siebie, tak abyś codziennie po przebudzeniu czuła się pięknie i olśniewająco.

Kim jest osobista stylistka?

Osobista stylistka to przede wszystkim doradca oraz ekspert zajmujący się kreowaniem wizerunku. Dzięki profesjonalnej analizie sylwetki i określeniu typu kolorystycznego dobiera ubrania w taki sposób, aby z jednej strony podkreślały one Twoją atrakcyjność, z drugiej natomiast – ukrywały niedoskonałości.

Co możesz zyskać dzięki mnie?

  • Koniec z “nie mam w co się ubrać”, czyli lepsze samopoczucie każdego ranka
  • Oszczędność pieniędzy, które wydałabyś na nietrafione zakupy
  • Nieustanne budowanie i wzmacnianie pewności siebie
  • Oszczędność czasu i energii, które możesz spożytkować na swoje pasje
  • Świadomość swojej atrakcyjności i umiejętność jej wykorzystania
  • Nowy, unikatowy wizerunek
  • Zachwyt w oczach innych – bezcenne


Zapewne już wiele razy zdążyłaś się przekonać, że wygląd zewnętrzny jest naprawdę ważny. Odpowiednio wykreowany styl może Ci zagwarantować sukces, nie tylko w kontaktach towarzyskich czy biznesowych, ale również w relacji z samym sobą.

Jako osobista stylistka mogę nadać Twojemu wizerunkowi nowego blasku, dzięki czemu staniesz się pewna siebie i już nigdy nie zwątpisz w swoją atrakcyjność.

Nie czekaj dłużej i już dziś sprawdź, jak mogę Ci pomóc zrobić pierwszy krok do zmiany Twojego życia na lepsze.

Do współpracy zapraszam również Panów!

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, a także mamą małej Diany.