Stoisz przed podjęciem ważnej decyzji? A może szukasz wymarzonej pracy lub czujesz, że potrzebna Ci w życiu zmiana? To najlepszy moment, aby skorzystać z profesjonalnej konsultacji stylistycznej.

Tajemnica doskonałego wyglądu tkwi w świadomości własnych atutów i tym samym – umiejętnym podkreślaniu tego co w nas najlepsze. Image spójny z urodą i osobowością bywa gwarantem sukcesu, jeśli jednak jest niedopracowany to może nawet skomplikować życie.

Konsultacja stylistyczna to nie tylko fachowa porada, to przede wszystkim budowanie pewności siebie i pierwszy krok do zmian na lepsze. Spotkanie ze Stylistką pozwala rozpoznać typ kolorystyczny oraz sylwetkę, co jest niezbędne do podkreślenia mocnych stron naszego wyglądu. Podczas konsultacji stylistycznej nauczysz się dobierać ubrania zgodne z Twoją urodą, figurą, a także stylem życia. Dowiesz się również w jaki sposób tuszować niedoskonałości (tak, każdy je ma!) i eksponować wszystkie swoje atuty. Ponadto, znajomość tajników własnego wyglądu umożliwi Ci łączenie ze sobą ubrań i dodatków w piękne stylizacje, które możesz wykorzystać na wiele okazji: na co dzień, do pracy, czy na wieczorne wyjścia. Dzięki konsultacji stylistycznej wzrośnie Twoje poczucie własnej wartości, unikniesz modowych wpadek, a także zaoszczędzisz mnóstwo czasu i energii.

Spotkanie ze Stylistką to świetna lekcja dla każdego, kto wciąż poszukuje własnego, unikatowego stylu lub po prostu myśli o zmianie wizerunku. Jednak każdy z nas jest inny, dlatego tworząc swój niepowtarzalny image nie możemy zapominać o naszej osobowości. Konsultacja stylistyczna to kreowanie nowego wizerunku nie tylko pod kątem urody czy sylwetki, ale również zgodnie z naszym charakterem i trybem życia.  

Nie czekaj dłużej – już dziś umów się na konsultację stylistyczną i otrzymaj swój osobisty stylowy przewodnik.

Odważ się i postaw pierwszy krok do zmian ku lepszemu.