Czy istnieje lepsza wizytówka niż nasz własny wizerunek? Wygląd odgrywa bardzo duże znaczenie zarówno w naszym życiu prywatnym, jak i zawodowym, nierzadko będąc nawet gwarantem sukcesu.

Możemy się z tym zgadzać lub nie – wygląd zewnętrzny jest po prostu ważny. Na jego całokształt wpływa nie tylko nasza uroda, ale również ubiór, fryzura czy makijaż. Jeśli chcemy zmienić kolor włosów – odwiedzamy fryzjera, poprawić kondycję naszej skóry – udajemy się do kosmetyczki, a kiedy postanowimy zrzucić kilka kilogramów – prosimy o pomoc dietetyka. Dlaczego zatem nie powierzyć naszej garderoby Osobistej Stylistce?

Kim jest Osobista Stylistka?

Osobista Stylistka to przede wszystkim doradca oraz ekspert zajmujący się kreowaniem wizerunku. Dzięki profesjonalnej analizie sylwetki i określeniu typu kolorystycznego potrafi dobrać ubrania w taki sposób, aby z jednej strony podkreślały one naszą atrakcyjność, z drugiej natomiast – ukrywały niedoskonałości.

5 powodów, dla których warto skorzystać z usług Osobistej Stylistki

  1. Koniec z “nie mam w co się ubrać”

Jeśli posiadasz szafę pełną ubrań, a mimo to każdego ranka wciąż zastanawiasz się co na siebie włożyć, to najpewniej potrzebujesz pomocy specjalistki. W trakcie profesjonalnego przeglądu szafy, Osobista Stylistka pomoże Ci pozbyć się niepasujących ubrań i dodatków, uzupełni garderobę o listę koniecznych zakupów, a pozostawionym rzeczom nada nowe życie i nauczy Cię tworzyć z nich wyjątkowe stylizacje. Dzięki temu zyskasz nie tylko więcej czasu każdego dnia, ale również miejsce w szafie.

  1. Oszczędzasz pieniądze

I chociaż w pierwszej chwili brzmi to nieprawdopodobnie, bo zakupy ze stylistką to niemała inwestycja (cena usługi + zakupy), w rzeczywistości jest to duża oszczędność. Pomyśl, ile posiadasz w swojej szafie nienoszonych ubrań? A teraz zastanów się, ile każda z tych rzeczy kosztowała? Wychodzi sporo, prawda? Dzięki zakupom ze stylistką skompletujesz garderobę zgodnie z Twoją sylwetką, typem urody oraz stylem życia, co pozwoli Ci uniknąć kupowania niewłaściwych ubrań, a tym samym sporo zaoszczędzić.

  1. Wzmacniasz pewność siebie

Osobista stylistka pomoże Ci nie tylko pięknie wyglądać, ale dzięki temu również dobrze się poczuć. Podkreślenie atutów Twojego wyglądu bez wątpienia poskutkuje lepszym samopoczuciem, zachwytem w oczach innych, a co za tym idzie – zwiększeniem pewności siebie oraz poczucia własnej wartości.

  1. Oszczędzasz czas i energię

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się stracić mnóstwo czasu na zakupy, które i tak okazały się bezowocne? Osobista Stylistka to również ktoś, kto podąża za trendami, dlatego znając Twój typ urody oraz styl życia jest w stanie wyszukać w niezwykle krótkim czasie odpowiednie dla Ciebie ubrania i dodatki w konkretnych sklepach. Dzięki temu możesz jednocześnie zyskać nowe, piękne stylizacje, a przy okazji zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii. Dla bardzo zabieganych osób idealnym rozwiązaniem będzie usługa zakupów online.

  1. Zyskujesz nowy wizerunek

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Podobno już zaledwie kilkanaście sekund wystarczy, aby nasz rozmówca mógł sobie wyrobić na nasz temat opinię i ocenić czy warto z nami kontynuować znajomość. Osobista Stylistka nie tylko pomoże Ci w odnalezieniu swojego własnego, unikatowego stylu, pokaże również jak dobierać ubrania i dodatki, w taki sposób, aby podkreślały one Twoje atuty, urodę i charakter. Spójny wizerunek, zgodny z Twoją osobowością może być dla Ciebie kluczem do osiągania sukcesów zarówno na polu osobistym, jak i biznesowym.

Czasami najmniejszy krok powoduje, że nasze życie zupełnie się odmienia. Spotkanie z Osobistą Stylistką może uporządkować nie tylko naszą garderobę, ale również życie. Już nawet tak niewielka zmiana sprawia, że pewni siebie i naładowani pozytywną energią ruszamy do przodu i zaczynamy osiągać wyznaczone sobie cele.